Anoreksja.eu

Anoreksja

Zaburzenia odżywiania, gdzie po pomoc

Bardzo często osobami, które pierwsze orientują się w problemach związanych z odżywaniem u anorektyczki czy bulimiczki, jest najbliższa rodzina. Im szybciej rodzina zareaguje, tym łatwiej będzie przerwać proces rujnowania zarówno fizycznego jak i psychicznego stanu zdrowia.

Do kogo zgłosić się w przypadku podejrzenia że nasza najbliższa osoba cierpi na zaburzenia odżywiania? Najlepszym wyborem jest psycholog bądź psychiatra. Warszawa ma sporo ośrodków, w których pracują jednocześnie psycholodzy i psychiatrzy, można więc wybrać takie miejsce, w którym pomoc będzie wszechstronna i pełna. Zaburzenia odżywiania, to problemy, które trudno się leczą i często terapia może trwać kilka lat zanim uda się pacjentce pokonać chorobę. Dlatego trzeba wybrać odpowiedni ośrodek, którego psychiatrzy mają doświadczenie w leczeniu nawet trudnych przypadków zaburzeń odżywiania. W poszukiwaniu psychiatry można odwiedzić jeden ze spisów internetowych, np. ten: psychiatra Warszawa i spośród prezentowanych ośrodków dokonać wyboru.

Listy o Anoreksji

Emocje Psychika.eu

Zobacz też:


Kontakt

Jeśli chciałabyś, chciałbys pomóc w rozwoju tej strony, masz pytania, pomysły, sugestie, chciałbyś się skontaktować z autorem w sprawie reklamy, pisz na adres: anoreksja@anoreksja.eu